Wygeneruj notę księgową do windykacji!

Zdarzają się w Twojej firmie sytuacje, gdy potrzebna jest nota księgowa?

Z pewnością nie raz i nie dwa potrzebowałeś/aś przygotować notę księgową na kwotę 40 EUR, bo Twój kontrahent nie kwapił się do zapłaty za swoje usługi.

Pół biedy, gdy notę wystarczy napisać w języku polskim. Po angielsku większość osób mających do czynienia z transportem też sobie poradzi, ale co – gdy trzeba notę napisać na przykład w jęz. włoskim albo hiszpańskim?

Wtedy zaczynają się schody, szukanie kogoś, kto z grubsza przetłumaczy. Ale już nie musisz szukać

U nas wygenerujesz notę księgową w kilku językach

Bez logowania, bez zakładania konta, a co najważniejsze – bezpłatnie. Tak po prostu, wchodzisz TUTAJ, wypełniasz notę (wszystkie rubryki są w jęz. polskim), a przy pobieraniu pdf’a zaznaczasz język, który Cię interesuje i gotowe. Wystarczy zapisać na dysku i wydrukować.

Mamy nadzieję, że nie będziesz musiał/a z tej opcji często korzystać, jednak na bieżąco spływające płatności cieszą najbardziej 🙂

A kalkulator przewoźnika już znasz?

Kalkulator przewoźnika to narzędzie, które powstało w oparciu o nasze doświadczenie, jako osób zajmujących się prowadzeniem firmy transportowej.  Pomimo stosowania systemu do ewidencji zleceń, wystawiania faktur wciąż nie wiedzieliśmy ile tak naprawdę zarabiamy. 

Niestety wyliczenia księgowej nie były zbyt precyzyjne, bo ona zajmowała się wszystkimi fakturami, nie tylko tymi ściśle związanymi z transportem. Wobec tego, że nasza działalność opierała się w 80% na transporcie, a 20% na innych działaniach – nie do końca mieliśmy kontrolę nad tym, ile TAK NAPRAWDĘ zarabiamy oraz który pojazd jeździ najlepiej i najwięcej zarabia, a którego trzeba skorygować.

Stworzyliśmy na początku prosty plik, który później coraz bardziej rozbudowywaliśmy, dokładaliśmy kolejne arkusze, wykresy  – aby wyniki były jak najbardziej wiarygodne i kompletne. W ten sposób powstał KALKULATOR PRZEWOŹNIKA, który zdecydowaliśmy się sprzedawać dalej, bo wiemy, jak bardzo potrzebny jest taki prosty plik, żeby zorientować się wreszcie co się w tym transporcie dzieje 🙂

Zdajemy sobie sprawę, że możesz mieć obawy przed kupnem czegoś, co nie wiesz jak wygląda, jak działa i czy w ogóle przyda Ci się, Nie kupuj kota w worku! Pobierz wersję DEMO  i sprawdź, czy kalkulator spełnia Twoje potrzeby, czy będzie przydatny i czy na pewno chcesz go mieć! Jeśli tak – wybierzesz wtedy odpowiednią dla swojej firmy wersję.