Mamy to! Teraz możesz już testować!

Dziękujemy za cierpliwość, ale niestety to wszystko było potrzebne, żebyś teraz mogła, mógł kliknąć guzik niżej i pobrać wersję demo.

Po otworzeniu pliku koniecznie najpierw zapoznaj się z zawartością arkusza „Jak używać”. To taka skrótowa instrukcja i opis jak działa kalkulator.

Kalkulator jest wprawdzie bardzo intuicyjny, ale ta prosta instrukcja z pewnością pomoże Ci zrozumieć całość i ułatwi Ci korzystanie.

Zostań na moment, bo mamy dla Ciebie coś extra!

Jeśli już teraz wiesz, że Kalkulator Przewoźnika jest tym, czego potrzebujesz, skorzystaj z wyjątkowej oferty, która będzie dla Ciebie dostępna jeszcze tylko przez:

Co to za oferta?

Teraz możesz kupić Kalkulator Przewoźnika aż 40% taniejTa oferta potrwa jeszcze tylko tyle, ile pokazują liczniki na tej stronie. Późnej oczywiście możesz kupić kalkulator, ale w regularnej, aktualnie obowiązującej cenie. 

Kalkulator przewoźnika to narzędzie dla właścicieli pojazdów dostawczych i ciężarowych, świadczących usługi transportowe. Pozwala na skrupulatne wyliczenie zysku, monitorowanie przychodów i kosztów związanych z poszczególnymi pojazdami.

Kalkulator przewoźnika dla 3 pojazdów to plik przygotowany dla 3 aut. Nie ma możliwości dodania w tym pliku kolejnych pojazdów!

59 zł netto

99 zł netto

Kalkulator przewoźnika to narzędzie dla właścicieli pojazdów ciężarowych, świadczących usługi transportowe. Pozwala na skrupulatne wyliczenie zysku, monitorowanie przychodów i kosztów związanych z poszczególnymi pojazdami.

Kalkulator przewoźnika dla 5 pojazdów to plik przygotowany dla 5 aut. Nie ma możliwości dodania w tym pliku kolejnych pojazdów!

95 zł netto

159 zł netto

Kalkulator przewoźnika to narzędzie dla właścicieli pojazdów dostawczych i ciężarowych, świadczących usługi transportowe. Pozwala na skrupulatne wyliczenie zysku, monitorowanie przychodów i kosztów związanych z poszczególnymi pojazdami.

Kalkulator przewoźnika dla 10 pojazdów to plik przygotowany dla 10 aut. Nie ma możliwości dodania w tym pliku kolejnych pojazdów!

119 zł netto

199 zł netto

W czym pomoże Ci Kalkulator Przewoźnika?

Obliczyć realny zysk

Kalkulator pozwoli Ci skrupulatnie wyliczać miesięczne i roczne zyski. Jeśli dokładnie uzupełnisz wszystkie swoje koszty i przychody - dowiesz się ile zarobił każdy Twój pojazd i jaki masz zysk na całej działalności transportowej.

Monitorować auta

Szybko zweryfikujesz, które pojazdy są najbardziej i najmniej opłacalne, które jeżdżą po najlepszych stawkach, a które generują największe koszty.

Zbierać dane

W jednym miejscu i uwzględniać wszystkie koszty, nie tylko te, które księguje księgowa, ale również extra premie, mandaty, niefakturowane naprawy i wszystkie inne, które rzeczywiście ponosisz, ale nie masz na nie papierka.

Analizować

Widzisz czarno na białym nie tylko zyski, ale możesz szybko wyciągnąć wnioski na podstawie arkuszy i wykresów - co można zmienić, aby te wyniki poprawić.

Przeprowadzać symulacje

Wystarczy, że zmienisz założenia (np. stawkę za fracht), wpiszesz inne kwoty i zobaczysz, jak zmieni się zysk w odniesieniu do danego auta i zysk całej firmy.

Podejmować decyzje

Związane z prowadzeniem swoich pojazdów. Być może zauważysz, że jeśli jeden kierowca będzie 2 dni dłużej w trasie, a drugi obniży troszkę spalanie, to Twoja firma zarobi więcej.

Zastanawiasz się, czy tego potrzebujesz?

Myślisz sobie  – ale po co mi ten kalkulator, skoro mam księgową?

Po pierwsze – zanim dostarczysz wszystkie dokumenty do księgowej, a ona je wprowadzi i rozliczy, mija minimum połowa miesiąca, podczas którego nie wiesz, na czym stoisz i ile Twoja firma zarobiła w poprzednim miesiącu. Z kalkulatorem przewoźnika jesteś cały czas na bieżąco – wpisujesz kwoty do tabelki i na koniec wiesz, jak wyglądał miesiąc i czy trzeba wprowadzić zmiany, żeby firma osiągała założone dochody i zyski. Druga sprawa -księgowa wylicza dochód na podstawie faktur i rachunków – co często nie pokrywa się ze stanem konta. Wystarczy extra premia dla kierowcy, niewykazana na liście płac, albo mandat za przeładowanie auta. To są przykładowe koszty, które faktycznie wpływają na zysk Twojej firmy, a których księgowa nie rozliczy, Ty o nich szybko zapominasz i łudzisz się, że ten miesiąc będzie lepszy.

Po co mam kupować plik excela – mogę zrobić samodzielnie i zaoszczędzić!

Tak, masz rację. To jest prosty plik excela, który zrobić może dosłownie każdy. Nie zamierzamy przekonywać Cię, że jest inaczej. Spędzisz kilka lub kilkanaście godzin na przygotowaniu dokumentu i zaoszczędzisz! Zaoszczędzisz kilkanaście euro, ale stracisz sporo czasu. Jesteśmy pewni, że poświęcając ten czas na robienie tego, w czym jesteś naprawdę dobry, dobra zarobisz o wiele więcej niż zaoszczędzisz nie kupując kalkulatora.

My już to zrobiliśmy i udostępniamy narzędzie tym, którzy nie potrafią zrobić tych tabelek samodzielnie, albo nie mają czasu lub ochoty nad nimi ślęczeć, bo wolą dostać gotowy plik z instrukcją stosowania, fakturą za zakup i wsparciem w razie niezrozumienia czy problemów.

Pomyśl, ile wart jest Twój czas i podejmij decyzję. Masz jeszcze:

×

Koszyk