Sprawdź jak to DZIAŁA

Arkusze pojazdów

Tutaj wpisujesz przychody i koszty związane WYŁĄCZNIE z konkretnym pojazdem! Dzięki temu będziesz dokładnie widzieć, jakie wyniki robi to auto, jakie osiąga zyski, jakie generuje koszty. Nazwę niebieskiego arkusza możesz nazwać albo numerem rejestracyjnym, nazwą tego pojazdu lub kierowcy, który jest przypisany do tego auta. Tak, żebyś wiedział/a o który pojazd chodzi.

wyniki

Arkusz WYNIKI zbiera wszystkie dane, które wprowadzisz w pozostałe arkusze. Niektóre wartości (np. kwoty ze zleceń czy koszty paliwa) będą w walucie EURO, ale nie przejmuj się i nie przeliczaj tego! W kolumnie C w arkuszu WYNIKI wprowadzisz średni kurs dla danego miesiąca i kalkulator automatycznie wyliczy Twój zysk w walucie PLN.

Koszty firmy

Koszty, które ponosi firma, ale związane są z całością działalności transportowej, a nie poszczególnym pojazdem. Jeśli zatrudniasz spedytora, sprzątaczkę biura czy mechanika, wpisz te koszty pod pozycją INNE. Uwzględniliśmy podstawowe koszty, ale każda firma funkcjonuje inaczej, więc wpisuj tam wszystkie koszty, które rzeczywiście ponosisz!

wykresy

Wykres przychodów ze zleceń, dzięki czemu od razu zauważysz, które auto wypracowało najwięcej pieniędzy. Kolejny wykres to zysk w PLN dla każdego auta (czyli wartość ze zleceń pomniejszona o koszty, które to auto wygenerowało). Ostatni wykres to zysk netto firmy (tutaj uwzględnione są wszystkie koszty, które zostały wprowadzone, bez podziału na poszczególne pojazdy).

Usługi hostingowe zapewnia:

×

Koszyk