Zdarzają się w Twojej firmie sytuacje, gdy potrzebna jest nota księgowa?

Z pewnością nie raz i nie dwa potrzebowałeś/aś przygotować notę księgową na kwotę 40 EUR, bo Twój kontrahent nie kwapił się do zapłaty za swoje usługi.

Pół biedy, gdy notę wystarczy napisać w języku polskim. Po angielsku większość osób mających do czynienia z transportem też sobie poradzi, ale co – gdy trzeba notę napisać na przykład w jęz. włoskim albo hiszpańskim?

Wtedy zaczynają się schody, szukanie kogoś, kto z grubsza przetłumaczy. Ale już nie musisz szukać

U nas wygenerujesz notę księgową w kilku językach

Bez logowania, bez zakładania konta, a co najważniejsze – bezpłatnie. Tak po prostu, wchodzisz TUTAJ, wypełniasz notę (wszystkie rubryki są w jęz. polskim), a przy pobieraniu pdf’a zaznaczasz język, który Cię interesuje i gotowe. Wystarczy zapisać na dysku i wydrukować.

Mamy nadzieję, że nie będziesz musiał/a z tej opcji często korzystać, jednak na bieżąco spływające płatności cieszą najbardziej 🙂

A kalkulator przewoźnika już znasz?

Kalkulator przewoźnika to narzędzie, które powstało w oparciu o doświadczenie osób zajmujących się prowadzeniem firmy transportowej. Jest to przygotowany plik EXCEL, który intuicyjnie prowadzi właściciela firmy transportowej, krok po kroku, gdzie wpisać, jaki, koszt, do której sekcji przyporządkować – koszt auta, koszt firmy.

Pomimo stosowania systemu do ewidencji zleceń, wystawiania faktur wciąż nie było wiadomo ile tak naprawdę transport przynosi REALNEGO ZYSKU.

Księgowa wylicza dochód na podstawie wszystkich dokumentów, które jej przedłożymy. Nie każda faktura kosztowa, przychodowa musi być związana z prowadzoną działalnością transportową. Nie wiemy tak naprawdę, ile faktycznie zarobiliśmy, które auto w tym miesiącu, kwartale zarobiło dla nas najwięcej, a które zamyka stawkę.

Na początku stworzony był prosty plik, który później coraz bardziej był rozbudowywany, doszły kolejne arkusze, wykresy  – aby wyniki były jak najbardziej wiarygodne i kompletne. W ten sposób powstał KALKULATOR PRZEWOŹNIKA.

Zdajemy sobie sprawę, że możesz mieć obawy przed kupnem czegoś, co nie wiesz jak wygląda, jak działa i czy w ogóle przyda Ci się, Nie kupuj kota w worku! Pobierz wersję DEMO  i sprawdź, czy kalkulator spełnia Twoje potrzeby, czy będzie przydatny i czy na pewno chcesz go mieć! Jeśli tak – wybierzesz wtedy odpowiednią dla swojej firmy wersji.

Usługi hostingowe zapewnia:

×

Koszyk