urlopowka kierowcy online

Kierowca jedzie w trasę po urlopie a nie ma "urlopówki " ?

Bardzo często w firmie potrzebujemy wystawić kierowcy zaświadczenie o nieprowadzeniu pojazdu tzw. „Urlopówkę”. Po urlopie lub innej przerwie niezwiązanej z prowadzeniem samochodu taki dokument z pieczątką i podpisem kierowca musi mieć ze sobą w aucie w trasie. 

U nas wygenerujesz urlopówkę online w kilku prostych krokach

Bez logowania, bez zakładania konta, a co najważniejsze – bezpłatnie. Wchodzisz na stronę www.kalkulatorprzewoznika.pl/urlopowka, wypełniasz wszystkie pola, wpisujesz wszystkie daty, podajesz powód zaświadczenia i klikasz „Zapisz” i masz gotową urlopówkę na swoim komputerze. Urlopówka gotowa do wydruku, wystarczy podpisać, przybić pieczątkę firmową i GOTOWE. 

Kierowca zabiera dokument w trasę i ma potwierdzenie z czego wynikała jego przerwa w pracy oraz przerwa w zapisach tachografu. 

A kalkulator przewoźnika już znasz?

Kalkulator przewoźnika to narzędzie, które powstało w oparciu o doświadczenie osób zajmujących się prowadzeniem firmy transportowej. Jest to przygotowany plik EXCEL, który intuicyjnie prowadzi właściciela firmy transportowej, krok po kroku, gdzie wpisać, jaki, koszt, do której sekcji przyporządkować – koszt auta, koszt firmy.

Pomimo stosowania systemu do ewidencji zleceń, wystawiania faktur wciąż nie było wiadomo ile tak naprawdę transport przynosi REALNEGO ZYSKU.

Księgowa wylicza dochód na podstawie wszystkich dokumentów, które jej przedłożymy. Nie każda faktura kosztowa, przychodowa musi być związana z prowadzoną działalnością transportową. Nie wiemy tak naprawdę, ile faktycznie zarobiliśmy, które auto w tym miesiącu, kwartale zarobiło dla nas najwięcej, a które zamyka stawkę.

Na początku stworzony był prosty plik, który później coraz bardziej był rozbudowywany, doszły kolejne arkusze, wykresy  – aby wyniki były jak najbardziej wiarygodne i kompletne. W ten sposób powstał KALKULATOR PRZEWOŹNIKA.

Zdajemy sobie sprawę, że możesz mieć obawy przed kupnem czegoś, co nie wiesz jak wygląda, jak działa i czy w ogóle przyda Ci się, Nie kupuj kota w worku! Pobierz wersję DEMO  i sprawdź, czy kalkulator spełnia Twoje potrzeby, czy będzie przydatny i czy na pewno chcesz go mieć! Jeśli tak – wybierzesz wtedy odpowiednią dla swojej firmy wersj

Usługi hostingowe zapewnia:

×

Koszyk